ЗАГАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ

Порядок участі в електронних торгах на Товарній біржі “СУРЕНЖ”.

ЗВЕРНУТИ УВАГУ: учасник не повинен перебувати у стані ліквідації, санації або проти якого порушено справу про банкрутство.

Заявку на участь в електронних торгах ви можете отримати за наступним посиланням:

заявка на участь в електронних торгах

Заявки на участь в торгах приймаються в електронній (файл у форматі Excel надіслати на tb.surenzh@gmail.com) формі. В поля, виділені зеленим кольором, ви вносите необхідні дані.

Для участі в електронних торгах учасники сплачують реєстраційний внесок в сумі 500 грн. (в т.ч.пдв).

Учасники, які братимуть участь у електронних торгах з продажу необробленої деревини на електронній площадці Товарної біржі «СУРЕНЖ», мають надати наступний перелік документів:

Учасники які не приймали участі аукціоні/біржових торгах з необробленої деревини на ТБ «Суренж»

Для юридичних осіб

Для фізичних осіб-підприємців (ФОП)

ВИТЯГ або ВИПИСКА з Єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб-підприємців (завірено підписом керівника та скріплено печаткою), де вказаний вид діяльності, пов’язаний з переробкою деревини або виготовлення виробів з деревини. ВИТЯГ або ВИПИСКА з Єдиного державного реєстру юридичних осіб фізичних осіб-підприємців (завірено підписом ФОП та скріплено печаткою у разі наявності), де вказаний вид діяльності, пов’язаний з переробкою деревини або виготовлення виробів з деревини.
Статут завірений підписом керівника та скріплений печаткою. Наказ про призначення директора. Копію паспорта та довідки про присвоєння реєстраційного номеру облікової картки платника податків при відсутності відповідної відмітки в паспорті;
Заяву-погодження на оброблення персональних даних за зразком (ЗАЯВА) Заяву-погодження на оброблення персональних даних за зразком (ЗАЯВА)
Довідка з державного комітету статистики України, (завірено підписом керівника та скріплено печаткою); Довідка з державного комітету статистики України (завірено підписом ФОП та скріплено печаткою у разі наявності);
Свідоцтво або витяг платника податку ПДВ чи Єдиного податку (завірено підписом керівника та скріплено печаткою); Свідоцтво або витяг платника податку ПДВ чи Єдиного податку (завірено підписом ФОП та скріплено печаткою у разі наявності);
Якщо підприємство буде представляти довірена особа, то надати Довіреність, копію паспорту та коду довіреної особи (ЗРАЗОК) Якщо ФОП буде представляти довірена особа, то надати Довіреність, копію паспорту та коду довіреної особи (ЗРАЗОК)
  • Довідка про обсяги фактично переробленої необробленої деревини за попередній квартал.
  • Довідка про наявність деревообробного обладнання та її потужність (довільної форми)
  • Довідка про банківські реквізити. Електронну адресу та моб.телефон контактної особи

(СКАЧАТИ);

  • Довідка про обсяги фактично переробленої необробленої деревини за попередній квартал.
  • Довідка про наявність деревообробного обладнання та її потужність (довільної форми)
  • Довідка про банківські реквізити. Електронну адресу та моб.телефон контактної особи

(СКАЧАТИ);

Документ (копія платіжного доручення), що підтверджує перерахування реєстраційного внеску Документ (копія платіжного доручення), що підтверджує перерахування реєстраційного внеску
Для юридичних осіб Для фізичних осіб-підприємців (ФОП)

Зареєстровані учасники

(учасники які вже приймали участі в аукціоні/біржових торгах з необробленої деревини на ТБ «Суренж»)

Довідка про те, що змін в установчих та статутних документах не відбувалося (ЗРАЗОК) Довідка про те, що змін в установчих та статутних документах не відбувалося  (ЗРАЗОК)

Інформація за телефонами: (096)5929299, (067)3638663

Back to Top